ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » В Конотопі відбулася презентація збірки «Голос крові: фронтова лірика»

В Конотопі відбулася презентація збірки «Голос крові: фронтова лірика»

В Конотопі відбулася презентація збірки «Голос крові: фронтова лірика»

В рамках культурно-мистецької акції 27 лютого в Конотопі на Сумщині відбулася презентація збірки націоналістичної поезії "Голос крові: фронтова лірика", присвячена відомим подіям та сучасним Героям визвольної війни.

Учасники презентації Арсеній Білодуб, Дмитро Савченко, Дана Камлюк, Олексій Бик та Юрій Ноєвий ознайомили присутніх зі своїми творами, тематика яких охоплює національно-визвольну боротьбу українського народу з початку Майдану 2013-14 років до нинішньої україно-московської війни на Сході України.

Відомий поет та філософ Дмитро Савченко під час свого виступу наголосив про правильне розуміння сьогоднішніх подій. "Ми є не простими свідками, а, насамперед, головними учасниками-авторами сучасної історії України. І тому цю історію (також революційною та фронтовою лірикою) повинні писати саме українці, а не наші вороги", - наголосив речник Національно-визвольного руху "Правий сектор" Дмитро Савченко.

Представник Центрального Проводу НВР "Правий сектор", соліст гурту "Сокира Перуна" Арсеній Білодуб повідомив, що видана минулого року збірка фронтової лірики є другим доповненим виданням "Голосу Крові" 2013 року, яке було передвісником Майдану. "Тому разом готуємо третє видання нової збірки, яка логічно буде мати назву "Голос Крові Перемоги", а дата її презентації, як і самої Перемоги, залежить від кожного з нас", - заявив Арсеній Білодуб.

pravyysektor.info