ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » «Стихійна як полум’я народного гніву...»

«Стихійна як полум’я народного гніву...»

«Стихійна як полум’я народного гніву...»

У Києві презентували першу збірку націоналістичної поезії «Голос крові»...

У столиці відбулася непересічна подія – на загал було презентовано збірку епатажної націоналістичної поезії «Голос крові». «Стихійна, як полум’я народного гніву; відверта, як свічка в руках Кобзаря; провокативна, як хижий полиск козацької зброї... Здається, іншою не може бути поезія... У протилежному випадку вона не має права на існування», – вичерпна характеристика одного із авторів та ідеологів книги Дмитра Савченка.

Презентація відбулася у день від значення трагічної сторінки історії – дня зруйнування осередку волі й духу української нації – Запорізької Січі. Аби перервати тяглість без вольних століть, збити товстий шар пануючого скепсису нашарованого над суспільством – організатори позначили історичний календар ще однією датою – презентацією книги «Голос крові». Аби цей день закінчив лік поразок і дав початок відродженню духовної Січі.

У столичному клубі «Культ Ра» зібрався повен зал дужих хлопців, інтелектуалів, дівчат-романтиків, козаків, поціновувачів поезії, мам з дітьми. За майже двогодинну презентацію жоден представник із цих різновекторних категорій не облишив свого місця. Адже кожен вірш змушував простір пульсувати. Спеціальний гість свята лідер гурту «КОМУ ВНИЗ» Андрій Середа зазначив про речі, які роблять цю збірку винятковою: «Це тексти віруючих людей. І це тексти, пережиті фізично й душевно. І ще в цих текстах є та наївність, яка робить цих людей красивими». Поети Сергій Скальд, Арсеній Білодуб, Дмитро Савченко, Діана Камлюк, Юрій Руф, Ольбег Рарог, Максим Степовий – це люди дії і сильного духу, який поширюють далі через слово.

Збірку видано у квітні 2013 року, однак протягом такого незначного часового інтервалу майже увесь наклад розпродано. Відтак у планах авторів книги – не лише перевидання, а ще й пошук нових авторів та налагодження регулярних випусків. Придбати книгу та надіслати свої вірші можна через однойменну групу «Вконтакті», у столиці збірка також наявна у книгарні Руського клубу «Культ Ра».

Газета «Свобода», № 203 2013.05.30, Настя Сніжна