ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » Слово В’язнів Сумління до Дня перемоги Князя Святослава над Хазарією

Слово В’язнів Сумління до Дня перемоги Князя Святослава над Хазарією

Слово В’язнів Сумління до Дня перемоги Князя Святослава над Хазарією

Пульсуюча динаміка, сплеск наступу, життєствердність що виражена вістрями мечів, злагоджений ритм наступаючих редутів, відчуття братського плеча, майоріння полум’яних хоругов з начерком тисячолітнього Тризубу. Суміш цих відчуттів та образів в знаменний День 3-го липня виказує нам схвильована моторика сердець. Крізь них проганяється  автентична слов’янська кров через яку просочуються на поверхню свідомості туманні але безсумнівні архетипи, мовою яких висловлено генетичну пам'ять і яка являє нам нерозривний зв'язок з попереднім поколіннями пращурів. Плетиво цих якостей, форм, інтуїцій, ритмів, експресій, пульсацій та внутрішніх кодифікацій переплавляє нашу сутність в єдиний моноліт. В моноліт нації що заснована на спільності духу, генів, на мовній єдності та спільній історичній пам’яті.

Але сьогодні цей священний матеріал нашої спроможності відчувати дається взнаки виразніше, досяжніше, наскрізніше. Так відбувається через те, що у крові кожного з нині присутніх закодовано той непереборний смак перемоги що став витвором  русичів-українців об’єднаним організаторським та ратним генієм Князя Київського Святослава Хороброго. Голос крові щоразу нагадує нам про славетну звитягу яку наші пращури здобули у пекельних спазмах війни з хозарським каганатом.

Тоді вітер полянських просторів приніс у своїх шатах войовничі розряди блискавиць, циклон затяжних злив зі списів та стріл що виплеснулись в обличчя ворога з високовольтною слов’янською завзятістю. Ось вона непереборна гнівна навала києво-русичів.

Під підошвам наших пращурів хрумтіли розбиті в друзки святилища та алтарі ненависних  радомітів. Престол юдо-тюркських людоловів Амал-Атіл назавжди потонув у гейзеруючих потоках полум’я та спопеляючого духу слов’янської помсти. Страждання і кров нашого народу обернулася на голови поневолювачів у стократному розмірі. Святослав переможно поставив ногу на горло хозарського тирана з династії Ашина і знесилені тіла ворожого роду розкрадали соколи волжських просторів. Злоякісну пухлину видалено назавжди, тож зсохлися мов трава на виснажливій спеці її сім виснажливих метастаз, сім зло віщих царств, сім плацдармів поневолення та работоргівлі: Квалл, Семендр, Серкел, Хотцир, Гун, Оногур, Туркой.

Погибель і забуття навіки вам ошалілі хозарські пси! Слава Тобі в хоромах небесних сфер Великий Київський Княже Святославе!

Хижий полиск полянської зброї, ритмічне плетиво кривавих розтинів та енергія єдинодушного наступу києво-русичів – ось перед чим не встояла осоружна «обитель зла». Наші леза та вістря загнуздали неприборкуваних. Тож пала не просто держава, а потужний військово-політичний блок; глобальна система работоргівлі  та лживі капища тих, хто споконвіку називав нас гоями. Відтоді ми стали переможцями, безстрашними шукачами пригод, послідовниками справи Святослава. Натомість ви перетворилися в полеглих, в гниль епох та віртуозів лицемірства.

Сьогодні хазарія нажаль відновилась. Вона тріумфує та обволікає шию Української Нації новими ярмами та путами. Чаша нашого терпіння наповнена вщент і вже зовсім скоро наша Вітчизна вилонить нового Святослава; нового вершника історії та підкорювача неприборкуваних.

Нас не зупиниш сплатою данини, не купиш матеріальними благами, не поневолиш лоском та красою земних царств. Ми не прийматимемо сентиментальних мотивацій, благань та ефемерних моральних стандартів.

Тримайся зловіща хазарія! В наступ ідуть послідовники ратної справи Святослава Хороброго і нехай сьогодні, за зримими ознаками справа нашої відплати безнадійна, проте ми невблаганно набираємо оберти!

Найтемніший період доби – перед світанком. Довга ніч нового хозарського панування добігає свого завершення. Не за горами світання Українського Пробудження, світання вирішальної битви в якій знов тріумфуватиме києво-руська зброя та спопеляюче сонце Святослава!

Слава Україні!

14 слів!

ВР «Солідарність»

Дмитро Савченко