ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » Слово в День 15-річчя Сокири Перуна

Слово в День 15-річчя Сокири Перуна

Слово в День 15-річчя Сокири Перуна

Низький уклін тобі, Сокиро Перуна! Нарешті ми дожили до чергової знаменної події і навпіл розділяємо радість Твого ювілейного Дня Народження.

Сьогодні тобі виповнилося 15. На разі спробуй відмінусувати калейдоскопічний перебіг років, озирнутись у славну минувшину і згадати той далекий 1998 рік.

Згадай якою високовольтною енергією наливались твої перші виступи у «Скіфі»... Згадай той реактивний дух завзяття, який ми розливали на асфальт у вуличних бійках з чужинцями після твоїх концертів... Згадай наші перші арешти і зірвані мусорськими облавами збори та концерти...

Це все наш з тобою шлях.

А ще у нас з тобою були блискучі перемоги, бойові вилазки, судові вироки, поневіряння, гостросюжетні ризики, відчуття братерського плеча та зустрічі сходу сонця на пагорбах тисячолітнього першопрестольного Києва.

Всі твої тексти переплелись з життєвими історіями; вони зрослись з вустами борців та сягнули співзвучності з ритмікою сердець Українських Патріотів.

В цьому калейдоскопі акордів і твердих рішень Воїни RAHOWА бравши у руки зброю щораз наснажувались твоїми текстами.

Сокиро, ти озвучила те, що бентежило душі; ти сполошувала притлумлені войовничі інстинкти і наливала вени рук вибуховою моторикою ACTION DIRECT (ПРЯМОЇ ДІЇ). Завдяки твоїм настановам ми жили не егоїстичними забаганками, не тваринними потребами, не барижною жагою наживи; ми жили святинями та ідеалами.

Згодом, на зламі карколомних подій, коли репресивна машина проковтнула першу партію в'язнів сумління, кожен з нас озирнувся в твій бік, Сокиро...

В застінках в'язниць ми ятрили себе запитаннями: чи зможе Сокира йти з нами в ногу; чи зможе вона розділяти наші митарства; чи залишиться вона поряд з нами ???

Згасали зими, випаровувались календарні дні, минали літа – і в їхній почережності, Сокира невтомно доводила свою справжність.

Ти виплекала вірність, симетричну відповідність між своїми словами і вчинками; ти неухильно наливалась братерським співстражданням і пам'яттю про болісні спазми нашого в'язничного життя.

Сокира Перуна вмістила в собі дух сучасного практичного націоналізму. Хіба викладених доказів замало аби сягнути висновку що Сокира Перуна – це не просто музична спадщина; це велетенський бойовий досвід непримиренної вуличної партизанщини.

Тож живи у віках Сокиро. Резонуй у видовжених, розлогих почерговостях наступаючих років! Проливайся на територію непізнаного, енігматичного майбуття! Наснажуй своїм ліризмом нові плеяди Героїв та Борців за волю Білої Автентичної України!

Низький уклін тобі від всіх поневолених системою Українських Націоналістів.

Слава Україні! Героям Слава!

14 слів!

К4 Солідарність