ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » Memorial 2013

Memorial 2013

Memorial 2013

Memorial 2013

Порядок проведення:

15.00 – відчиняються двері;
16.00 – початок виступів;
23.00 – завершення акції.
Вхід: 200грн/20euro/25usd.

Порядок проведения:
15.00 - открывается дверь;
16.00 - начало выступлений;
23.00 - завершение акции.Вхід: 200грн/20euro/25usd

Memorial 2013

Захисна функція Білої Раси та її відлік від імені Яна Стюарта

Новітня віха Європейської Вендети почалась з життєвого шляху Яна Стюарта. Його ім’я резонує у часових сферах вже на відстані двадцяти років з моменту трагічної загибелі. Сила та історичні масштаби постаті визначаються тривалістю колективної пам’яті про неї та наявності армії послідовників. Як перше так і друге лишив по собі Ян. І навіть більше…

Його ім’я стало точкою відліку Ери новітньої Європейської Вендети; початком вирішальної Епохи RaHoWa. Тож не дивно чому воно і надалі резонуватиме та пускатиме чітке вигронене відлуння у глибину наступаючих століть.

Янові судилося стати пророком нашої боротьби і тому його ім’я є священним, як Віра Батьків, як діброва у Гайдамацькому яру, як сварга заплетена у візерунок вишиванки, як холодне лезо гетьманської шаблі, як палахкотіння полум’я та перетікання його відсвіту проповзаючи по суворим обличчям народних карателів. Так, ім’я Яна вмістило в себе неохопний обшир сенсів і призначень непримиренної RaHoWa Білих людей. Так Ян і наснажував нас на прямі радикальні дії, на непоступливість у принципах, на вірність ідеалам Рідної Раси.

Знати про доблесті і висоту вчинків такої Постаті якою є Ян, та при цьому не намагатись наслідувати його життєвий приклад – це перша ознака неповноцінності духу. Бути з Яном в серці і не ризикувати – неможливо…

Прямувати торованим шляхом Борця означає – відмовитись від компромісів і сягнути лише перемоги; зректися віри у дієвість дипломатичних переговорів і йти на пролом; «обмаль говорити, багато робити і бути більшим ніж здаватися» (Гр. Шліффен про ген. Мольтке)

Життєвий шлях Яна актуальний для тих, хто не втратив здатність чути Голос своєї Крові, хто не втратив спроможність йти у бій, хто наділений силою не відступати перед ризиками, небезпеками та втратами. Той з чиїх вуст не зникає його ім’я не може не бути радикалом, тобто людиною чину, а відтак шляхетною особистістю.

Ян Стюарт – це молитва наших сердець і водночас формула вуличної боротьби; це концепція самопожертви та рецепт перемоги; це алгоритм першості та стандарт Національної гідності…

Ян Стюарт це ода невмирущій Європі, це принцип безоглядної відданості Білій Расі; це вершинний вияв не бутафорного Героїзму, це метод спростування приземлених бюргерських пріоритетів, меркантильності, буржуазності та декадентства. Саме такі іпостасі органічно поєднані в Постаті нашого провідника; незмінного очільника нових когорт штурмовиків.

Яне, таким Тебе бачимо ми, сини великої Української Нації, нащадки Київських князів та козацького лицарства.

Яне! Сьогодні Ти тут, поміж нас, в міцній родині Європейських народів, на нашій Святій землі, в серці слов’янського світу!

Яне! Будь з нами назавжди в віках, адже Ти «..народжений перемагати, народжений для боротьби!».

Ім’я Яна Стюарта – це не мелодійна співзвучність фонем; це захисна реакція Білої Раси на виклики епохи лібералізму. Це обурення вулиці, її легкозаймистих штурмовиків на злочинну політику «мульти культури» проваджену гнидним режимом Z.O.G. Ім’я Яна Стюарта це незмінний орієнтир та маяк наших сукупних життєвих шукань.

Коли час не в змозі затерти ім’я Постаті, дезактуалізувати його в суєтному полі сьогодення; коли години, дні і роки виявляються безпорадними у справі забуття тоді очевидним стає історичний Масштаб Постаті.

Яне! Ми схиляємо голову перед Тобою і несемо незгасиме світло пам’яті в наших серцях.

Ми разом з Тобою тут, і у грядущому часі на Вічно!

Герої не вмирають!

Братство сумління «Солідарність»