ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » Лідер гурту «Сокира перуна» Арсеній Білодуб розповів, що основною метою проведення національного фестивалю «Повстанець» є збір коштів на лікування поранених та індивідуальні аптечки для бійців

Лідер гурту «Сокира перуна» Арсеній Білодуб розповів, що основною метою проведення національного фестивалю «Повстанець» є збір коштів на лікування поранених та індивідуальні аптечки для бійців

Лідер гурту «Сокира перуна» Арсеній Білодуб розповів, що основною метою проведення національного фестивалю «Повстанець» є збір коштів на лікування поранених та індивідуальні аптечки для бійців

Щойно в прес-центрі «ВиЧЕрпно» відбулася прес-конференція організаторів та учасників благодійного фестивалю «Повстанець». Дійство пройде вже цими вихідними, 19-20 вересня, у «Дахнівській Січі» (мікрорайон «Дахнівка»).

Лідер гурту «Сокира перуна» Арсеній Білодуб розповів, що основною метою проведення національного фестивалю «Повстанець» є збір коштів на лікування поранених та індивідуальні аптечки для бійців.

- На зібрані кошти будуть закуплені медикаменти. Потім ми їх передамо в підрозділ польової медицини «Госпітальєри», який бореться за життя наших воїнів на різних ділянках фронту, — говорить Арсеній і додає, що всі, хто буде задіяний у фесті згодилися виступити без гонорарів та без оплат.

А організатор фестивалю Ірина Хорошаєва відзначила, що дійство збере не тільки українців, а й людей з інших країн.

– На фестиваль завітають гості з Росії, Молдови, Білорусії, можливо навіть з Болгарії. Розмовляючи з ними по телефону я почула такі слова: «Нам подобається, що ви вільні! Ви нація, яка бореться за майбутнє не лише для себе, а й для своїх дітей та батьків», - каже Ірина.

Також вона наголосила, що основним гаслом заходу є фраза: «Якщо хочеш, змінюйся разом з нами».

- Давайте об’єднаймося задля однієї мети. Допоможемо нашим Героям! — закликав Андрій Середа, лідер групи «Кому Вниз».

І наостанок, організаторами було оголошено, що автобус маршруту № 14 буде слідувати прямо до Козацької фортеці «Дахнівська Січ». Курсуватиме маршрутне таксі до 12 ночі.

© vycherpno.ck.ua