ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » До вшанування пам’яті Запорізької Січі презентація, жертвоприношення, декламація безпрецидентної в Україні збірки націоналістичної поезії «Голос крові»

До вшанування пам’яті Запорізької Січі презентація, жертвоприношення, декламація безпрецидентної в Україні збірки націоналістичної поезії «Голос крові»

До вшанування пам’яті Запорізької Січі презентація, жертвоприношення, декламація безпрецидентної в Україні збірки націоналістичної поезії «Голос крові»

До вшанування пам'яті зруйнованої ворогом Запорізької Січі, 19 травня о 16:00 у ресторації «Культ Ра» (вул.Володимирська 4) відбудеться презентація всеукраїнської збірки націоналістичної поезії «Голос крові».

У програмі презентації:

  • декламація авторами націоналістичної поезії; принесення жертви руському Богу Велесу, через яке пройде єднання гостей із своєю Рідною Землею;
  • незрівнянний спів бандури, що пробуджує у кожному серці славний дух козацької Січі.

Серед авторів: фронтмен гурту «Сокира Перуна» Арсеній Білодуб, відомий поет та публіцист Юрій Руф, призерка всесвітнього мистецького конкурсу ART&PRISON Діана Камлюк, поет і автор пісень гурту «Широкий Лан» Сергій Скальд. Спеціальний гість - майстер слова Андрій Середа, фронтмен легендарного гурту «Кому Вниз».

На початку червня 1775 року (середина травня за новим стилем) російські війська під командуванням Текелі Петра Абрамовича, які поверталися з турецького походу, раптово оточили Запорізьку Січ. Для козаків це було несподіванкою, адже більшість запорожців ще не встигла повернутися з турецьких походів, або перебувала на промислах. На Січі залишилось небагаточисельне козацтво на чолі з кошовим отаманом Петром Калнишевським. У червні (за новим стилем на прикінці травня) 1775 року російським військами було повністю зруйновано Січ, а все майно та козацькі архіви було вивезено до Петербурга. Козацьку старшину та кошового отамана Петра Калнишевського звинуватили у зраді та засудили до каторги.

Пройшли віки, але пам'ять про Запорізьку Січ не згинула, не загубилась у запилених архівах, не стерлася у пам'яті. Безсмертий дух звитяг Запорізької Січі живе в серцях українців та народжує нових бійців за Українську Державу сотні літ поспіль.

Для презентації проекту «Голос крові» автори з'їдуться з різних областей України, щоб у славу Богів принести жертву та відкрити світло нової поезії для українських сердець.

Авторами збірки є Юрій Руф (Львів), Сергій Скальд (Чернівці), Арсеній Білодуб (Київ), Діана Камлюк (Київ), Ольбег Рарог (Корсунь (Севастополь), Дмитро Савченко (Київ), Максим Степовий (Кривий Ріг). «Голос крові» пробуджує в серцях українців нову нездоланну Січ.

Ресторація «Руський клуб КультРа», м. Київ, вул. Володимирська 4, (067) 231 80 16, (044) 331 59 48

www.kultra.org