ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » Арсеній Білодуб як приклад дієвого правосекторівця

Арсеній Білодуб як приклад дієвого правосекторівця

Арсеній Білодуб як приклад дієвого правосекторівця

Є серед найактивніших діячів НВР "Правий сектор" така непересічна особа, як Арсеній Білодуб. Це він ініціатор того самого благодійного турніру, який ми недавно висвітлювали. Одначе це лише верхівка айсбергу. Арсеній - людина, яка відчуває український націоналістичний дух і ширить його давно та інтенсивно серед народу у найрізноманітніші способи. І важкою музикою в стилі RAC (гурт "Сокира Перуна"!). І фестивалями патріотичної направленості. І спортивними заходами. Збирає кошти на користь фронтовиків. Національно-корисна сценічна та організаційна діяльність Білодуба триває з кінця 90-х! Це людина з потужною самодисципліною.

Друже Арсеній, нещодавно відбувся доволі видовищний турнір "ІДУ НА ВИ" у Львові. Вже 27-й. Ви не перший рік займаєтесь організацією таких турнірів. Яка, так би мовити, вища ідея "ІДУ НА ВИ"?

Арсеній Білодуб: З 2009 року (перший турнір "ІДУ НА ВИ") по сьогодні ідеологія наших чемпіонатів незмінна – український націоналізм, культивування здорового способу життя, воїнських чеснот, духу Воїна. Червоною ниткою проходить думка про те, що справжній чоловік, воїн, українець кожну секунду свого життя повинен бути готовий захистити себе, свою сім'ю, свою Батьківщину. На прикладі наших бійців ми бачимо, що вони стали авангардом боїв на Грушевського та Інститутській і першими пішли добровольцями на фронт. Відповідно, гасло наших турнірів "Без бою немає слави!" вони блискуче увічнили.

Чи зміг львівський турнір вплинути на молодих правих, загалом на присутню молодь? З Ваших спостережень.

А.Б.: Якщо коротко: я не бачив байдужих осіб і порожніх очей. В вихор безкомпромісної битви патріотів були залучені буквально всі: як ті, що свідомо прийшли, так і ті, хто побачив афішу або стікер і йшов просто на спортивне дійство. Повністю заповнений Палац Спорту жив одним нервом, дихав одним подихом. Кровне згуртування, дух нації і тріумф гідних синів України - ці фонеми були наповнені життям на цьому турнірі.

Як відомо, Ви очолюєте легендарний гурт "Сокира Перуна", маєте чимало благодійних проектів, займаєтесь брендом одягу Sva Stone і при тому ще встигаєте бути членом Проводу руху "Правий сектор". Як бачимо, Ви багато приділяєте часу тому, щоб надихати молодь до активності, боротьби. Розкажіть, на якій діяльності Ви зосереджені у даний час? Яких заходів нам очікувати ближчим часом?

А.Б.: Зосереджений на всьому вище переліченому ;)

У квітні маємо європейське турне, концерти в Лейпцигу і Братиславі. 30 квітня будемо традиційно відзначати чергову річницю колективу Сокира Перуна великим концертом в київському клубі Бінго.

Підготовка до наступного турніру "ІДУ НА ВИ", який планується в Харкові, вже триває.

Та багато іншого..

Найцікавіше для нашої патріотичної молоді. Ми чули, що гурт "Сокира Перуна" готує альбом. Що про нього можете розповісти?

А.Б.: Це довгий шлях, але ми його почали. Робоча назва "Дорога в АТО", по назві однойменної композиції пера подруги Дани.

Попереду ще титанічний пласт творчої роботи, пошук, катарсис, ейфорія та опрацювання помилок ;)

В цій роботі ми будемо використовувати народні інструменти, струнні і багато інших цікавих вкраплень очікує слухача. Поки не можу сказати, коли ми завершимо цю роботу, але ми впевнено рушимо по цій важкій дорозі.

Давайте зануримося в історію. З чого все починалось у Вас і гурту "Сокири Перуна"?

А.Б.: Ab exterioribus ad interiora.

Вулиці Києва... Донцов, Міхновський, Евола... Музика протесту... Гостре молоде відчуття несправедливості...

Всі ці чинники змусили взяти в руки, крім ножа, гітари і мікрофони. Це також стало нашою зброєю.

Я завжди кажу, що не вважаю дивізіон "Сокира Перуна" музичним гуртом. Це полковий оркестр. І, сподіваюся, ми свою функцію виконуємо.

Що побажаєте побратимам по НВР "Правий сектор" та однодумцям?

А.Б.: Наведу слова Миколи Міхновського, якого вже згадував вище: "Народ має право жити, коли він має силу жити". Будьте в силі!

Розмову вів Олексій Чорноморець, pravyysektor.info, 2017.03.27