ВідеоSokyra Peruna - Дорога в АТО (Road To ATO)

Головна » 1 листопада у Львові відбулась презентація літературно-націоналістичного проекту "Дух нації"

1 листопада у Львові відбулась презентація літературно-націоналістичного проекту "Дух нації"

1 листопада у Львові відбулась презентація літературно-націоналістичного проекту

На запрошення організаторів проекту прибули кияни Арсеній Білодуб та Дмитро Савченко з презентацією книги Дмитра "Маятник революції" та лекцією на тему "Футуризм як унікальний вектор прогресивного націоналізму". Зал, де проходило дійство не зміг вмістити всіх охочих, люди займали вільні сидячі та стоячі місця, розташовуючись навіть на підвіконнях та в коридорі. Загалом присутніх було близько 70-ти чоловік. Після короткої вступної промови Юрія Руфа та представлення проекту розпочались виступи гостей.

1 листопада у Львові відбулась презентація літературно-націоналістичного проекту "Дух нації"

У першій частині презентації звучали вірші у виконанні Арсенія та Дмитра, замальовки та цитати з публіцистичних статей автора "Маятника революції", аналіз ситуації на Східному фронті з позиції очевидців та учасників подій.

Після короткої перерви, під час якої автор книги щедро роздавав автографи, присутні прослухали лекцію по історії італійського футуризму. Дмитро настільки перейнявся цією темою, що складалось враження, наче він говорить серцем - нестримний потік нової для більшості слухачів інформації переносив присутніх у повоєнну Італію, де створювали свої Маніфести футуристи першої та другої хвиль й творили епоху легендарні д’Аннунцио і Філіппо Марінетті. Щедро здобрена аналітичною інформацію лекція викликала значний інтерес у слухачів. По у заключному слові Арсеній Білодуб анонсував вихід нового альбому гурту "Сокира Перуна" (куди увійдуть, зокрема, вірші озвучені на презентації).

Після завершення офіційної частини публіка ще довго не розходилась і продовжувались жваві дискусії.

Словом, відкриття проекту "Дух нації" вдалось на славу, завдяки непересічним особистостям Дмитра та Арсенія, злагодженій праці організаторів (величезне спасибі Незабудці, Нелі Марчук та Пірату) та вдячній і позитивній публіці.

В добрий путь!

Автор проекту "Дух нації" Юрій Руф.

1 листопада у Львові відбулась презентація літературно-націоналістичного проекту "Дух нації"